Дзвоніть: 066-785-50-18

Дзвоніть: 097-199-84-79
0 товарів – 0 грн 0
Ваш кошик порожній
Категорії

Bizon

Ми зробимо Ваш будинок теплішим за 1 годину, завдяки нашим твердопаливним котлам «Бізон». Пропонуємо до Вашої уваги широкий асортимент твердопаливних котлів тривалого горіння "Бізон", виготовлених в Україні. Твердопаливні котли тривалого горіння "Бізон" - економічні, безпечні, надійні у використанні котли для Вашого будинку. Наші котли ідеально підходять для опалення як побутових, так і промислових будівель. Завдяки нашим котлам Ви зможете більше часу приділити сім'ї, звівши до мінімуму відвідування котельні.

 • Піч Буржуйка Бізон 6 кВт

  Піч Буржуйка Бізон 6 кВтпотужність 6 кВт, вага 22 кг.

  5 900 грн
 • Піч Буржуйка Бізон 6 кВт з плитою

  Піч Буржуйка Бізон 6 кВт з плитою - потужність 6 кВт, вага 22 кг. 

  6 400 грн
 • Теплоакумулятор 250 л

  Для того, щоб забезпечити комфорт своєму житлу власники невеликих будинків продумують систему опалення до найдрібніших подробиць. Теплоакумулятор на 250 літрів дозволяє не тільки підвищити ефективність опалювальної системи в цілому, а й заощадити кількість палива, що споживається.

  Принцип роботи пристрою досить простий. Паливо, яке згоряє у камері котла, забезпечує нагрівання рідини у системі. У буферну ємність надходять надлишки тепла. Коли котел перестає працювати, тепло, накопичене в теплоакумуляторі, починає розподілятися по радіаторах, тим самим зберігаючи комфортні умови в приміщенні.

  11 200 грн
 • Теплоакумулятор 350 л

  Теплоакумулятор 350 л необхідний для того, щоб забезпечити повноцінну роботу систем опалення, а також систем кондиціонування. Пристрій являє собою закриту посудину. Такого роду вироби здатні працювати під великим тиском рідини, яка виступає в ролі теплоносія. Теплоаккулулятор виготовляється з якісної чорної сталі. Внутрішнє покриття відсутнє. Ізоляція виконується з пінополіуретану. Обшивку роблять переважно з штучної шкіри — дермантину. Обшивка може мати червоний або синій колір. Вихідні патрубки оснащені внутрішнім гвинтом.

  12 800 грн
 • Теплоакумулятор Bizon 250л Termo

  Теплоакумулятор Bizon 250л Termo необхідний для того, щоб забезпечити повноцінну роботу систем опалення, а також систем кондиціонування. Пристрій являє собою закриту посудину. Такого роду вироби здатні працювати під великим тиском рідини, яка виступає в ролі теплоносія. Теплоакулулятор виготовляється з якісної чорної сталі. Внутрішнє покриття відсутнє. Ізоляція виконується з пінополіуретану. Обшивку роблять переважно з штучної шкіри — дермантину. Обшивка може мати червоний або синій колір. Вихідні патрубки оснащені внутрішнім гвинтом.

  13 600 грн
 • Теплоакумулятор 400 л

  Теплоакумуляр, який має об'єм бака в 400 літрів, є сполучною ланкою між системою опалення, а також джерелом тепла. Досить часто як джерело тепла у зв'язках з такого роду обладнання використовується твердопаливний котел. Але виріб також може використовуватися й іншими видами котлів, забезпечуючи ефективність обладнання, що використовується.

  14 900 грн
 • Котел твердопаливний Bizon М-100 10 кВт

  Котел твердопаливний Bizon М-100 10 кВтце сучасні та прості у використанні генератори тепла, які здатні безперебійно працювати досить тривалий період. Головна перевага даного типу котлів у тому, що як паливо можна використовувати будь-яку тверду сировину: кам'яне вугілля, брикети, дрова тощо.

  Коефіцієнт корисної дії досягає 82%. Такого показника вдається досягти завдяки складно сконструйованій теплознімній системі.

  15 500 грн
 • Теплоакумулятор Bizon 350л Termo

  Теплоакумулятор Bizon 350л Termo необхідний для того, щоб забезпечити повноцінну роботу систем опалення, а також систем кондиціонування. Пристрій являє собою закриту посудину. Такого роду вироби здатні працювати під великим тиском рідини, яка виступає в ролі теплоносія. Теплоакулулятор виготовляється з якісної чорної сталі. Внутрішнє покриття відсутнє. Ізоляція виконується з пінополіуретану. Обшивку роблять переважно з штучної шкіри — дермантину. Обшивка може мати червоний або синій колір. Вихідні патрубки оснащені внутрішнім гвинтом.

  15 500 грн
 • Котел твердопаливний Bizon М-100П 10 кВт

  Котел твердопаливний Bizon М-100П 10 кВттип теплообмінного обладнання, яке може бути використане для опалення житлового, нежитлового чи виробничого приміщення.

  Дану варіацію конструкції котла можна з гордістю назвати універсальним утилізатором, оскільки в топку можна завантажити будь-який тип твердого палива, а також побутове сміття та звичайне листя. Саме тому такий котел здатний заощадити чимало коштів.

  16 100 грн
 • Котел твердопаливний Bizon М-120 12 кВт

  Котел твердопаливний Bizon М-120 12 кВт - це сучасні та прості у використанні генератори тепла, які здатні безперебійно працювати досить тривалий період. Головна перевага даного типу котлів у тому, що як паливо можна використовувати будь-яку тверду сировину: кам'яне вугілля, брикети, дрова тощо.

  Коефіцієнт корисної дії досягає 82%. Такого показника вдається досягти завдяки складно сконструйованій теплознімній системі.

  16 400 грн
 • Теплоакумулятор 500 л

  Теплоакумулятор 500 л використовується для того, щоб накопичувати надмірну енергію від різноманітних джерел тепла: котел, камін, сонячний колектор. Накопичена енергія витрачається для збереження комфортного температурного режиму в приміщенні, коли котел вже вимкнений. Використання теплоакумулятора дозволяє суттєво заощадити на паливі в тому випадку, коли як джерело енергії використовується котел.

  16 500 грн
 • Котел твердопаливний Bizon М-120П 12 кВт

  Котел твердопаливний Bizon М-120П 12 кВт - є універсальним пристроєм для обігріву приміщень. Основною відмінністю даного типу пристрою відзначають тривалий термін експлуатації та тривале горіння, завдяки якому простір опалюється максимально якісно.

  17 100 грн
 • Котел твердопаливний Bizon М-140 14 кВт

  Котел твердопаливний Bizon М-140 14 кВт - сучасне твердопаливне обладнання, яке відрізняється простотою використання. Цей котел досить надійний. Усі деталі конструкції виготовляються із міцної сталі товщиною 4 мм. Як паливо підійде будь-яка доступна сировина: кам'яне вугілля, дрова будь-яких деревних порід, брикети, тирсу, торф тощо.

  17 700 грн
 • Котел твердопаливний Bizon М-100 Термо 10 кВт

  Котел твердопаливний Bizon М-100 Термо 10 кВт — це класичний тип теплогенератора, відрізняється тривалим періодом горіння. Обладнання справляється з переробкою будь-якого типу твердого палива, у тому числі кам'яного вугілля, дров, брикетів, тирси і навіть побутових відходів.

  Іншими словами, дана конструкція котла повністю співвідноситься з поняттям «утилізатор». Головна особливість котла полягає в тому, що він може працювати навіть на сирому типі дров, при цьому не виділяючи ні найменшого конденсату. Особлива конструкція виробу забезпечує високий рівень ККД (близько 80%). Потужність роботи опалювального обладнання можна регулювати, задаючи значення від 33% до 100%.

  17 700 грн
 • Теплоакумулятор Bizon 400л Termo

  Теплоакумулятор Bizon 400л Termo необхідний для того, щоб забезпечити повноцінну роботу систем опалення, а також систем кондиціонування. Пристрій являє собою закриту посудину. Такого роду вироби здатні працювати під великим тиском рідини, яка виступає в ролі теплоносія. Теплоакулулятор виготовляється з якісної чорної сталі. Внутрішнє покриття відсутнє. Ізоляція виконується з пінополіуретану. Обшивку роблять переважно з штучної шкіри — дермантину. Обшивка може мати червоний або синій колір. Вихідні патрубки оснащені внутрішнім гвинтом.

  18 000 грн
 • Котел твердопаливний Bizon М-100П Термо 10 кВт

  Котел твердопаливний Bizon М-100П Термо 10 кВт - це ідеальний варіант обладнання для опалення приміщень площею до 100 м2. Такі котли підійдуть для обігріву як промислових, так і побутових приміщень. Для експлуатації агрегату можна використовувати різні види твердого палива: вугілля, дрова (з різним відсотком вологості), тирсу, пелети.

  18 300 грн
 • Котел твердопаливний Bizon М-140П 14 кВт

  Котел твердопаливний Bizon М-140П 14 кВт - стане розумним рішенням для тих, хто бажає придбати якісне та надійне обладнання для опалення приватного котеджу. Також ця модель використовується для обігріву промислових приміщень площею 140 м2.

  18 300 грн
 • Котел твердопаливний Bizon М-120 Термо 12 кВт

  Котел твердопаливний Bizon М-120 Термо 12 кВт — це класичний тип теплогенератора, відрізняється тривалим періодом горіння. Обладнання справляється з переробкою будь-якого типу твердого палива, у тому числі кам'яного вугілля, дров, брикетів, тирси і навіть побутових відходів.

  Іншими словами, дана конструкція котла повністю співвідноситься з поняттям «утилізатор». Головна особливість котла полягає в тому, що він може працювати навіть на сирому типі дров, при цьому не виділяючи ні найменшого конденсату. Особлива конструкція виробу забезпечує високий рівень ККД (близько 80%). Потужність роботи опалювального обладнання можна регулювати, задаючи значення від 33% до 100%.

  18 600 грн
 • Теплоакумулятор 800 л

  Теплоакумулятор 800 л - спеціально пристрій, який використовується для того, щоб накопичувати тепло в опалювальній системі, а також для нагрівання води. Він є місткою ємністю, всередині якої розташований теплоносій. Коли працює котел, то в системі опалення нагрівається вода або антифриз. Але коли котел відключається, то теплоакумулятор здатний віддавати накопичене тепло, тим самим підтримуючи в житловому приміщенні комфортну температуру.

  18 800 грн
 • Котел твердопаливний Bizon Econom, 10кВт

  Котел твердопаливний Bizon Econom, 10кВт - це високоефективне обладнання, призначене для обігріву приватних будинків, промислових цехів, комерційних приміщень до 100 м2. Працює він на будь-якому твердому паливі: вугіллі, дровах, трісці, брикетах, торфі.

  18 900 грн
 • Котел твердопаливний Bizon М-120П Термо 12 кВт

  Котел твердопаливний Bizon М-120П Термо 12 кВт - якщо ви зіткнулися з необхідністю придбання обладнання для обігріву промислових площ або приватного будинку, то твердопаливний котел Bizon M-120П Термо 12 кВт виступить ідеальним рішенням даної проблеми. Бездоганна якість виготовлення та наявність терморегулятора забезпечують довгий термін служби пристрою, що вигідно виділяє його серед багатьох інших варіантів.

  19 200 грн
 • Котел твердопаливний Bizon Econom, 12кВт

  Котел твердопаливний Bizon Econom, 12кВттвердопаливний котел, виготовлений з жароміцної сталі. Підходить для обігріву як житлових будинків, так і приміщень комерційного або іншого призначення площею до 120 м2.

  В якості палива може використовуватися вугілля, дрова, брикети та інші види твердого палива.

  19 900 грн
 • Котел твердопаливний Bizon М-180 18 кВт

  Котел твердопаливний Bizon М-180 18 кВтсучасне твердопаливне обладнання, яке відрізняється простотою використання. Цей котел досить надійний. Усі деталі конструкції виготовляються із міцної сталі товщиною 4 мм. Як паливо підійде будь-яка доступна сировина: кам'яне вугілля, дрова будь-яких деревних порід, брикети, тирсу, торф тощо.

  20 000 грн
 • Котел твердопаливний Bizon М-140 Термо 14 кВт

  Котел твердопаливний Bizon М-140 Термо 14 кВт — це класичний тип теплогенератора, відрізняється тривалим періодом горіння. Обладнання справляється з переробкою будь-якого типу твердого палива, у тому числі кам'яного вугілля, дров, брикетів, тирси і навіть побутових відходів.

  Іншими словами, дана конструкція котла повністю співвідноситься з поняттям «утилізатор». Головна особливість котла полягає в тому, що він може працювати навіть на сирому типі дров, при цьому не виділяючи ні найменшого конденсату. Особлива конструкція виробу забезпечує високий рівень ККД (близько 80%). Потужність роботи опалювального обладнання можна регулювати, задаючи значення від 33% до 100%.

  20 000 грн

Швидке замовлення