Дзвоніть: 066-785-50-18

Дзвоніть: 097-199-84-79
0 товарів – 0 грн 0
Ваш кошик порожній
Категорії

Екожар

Ми постійно модернізуємо свої виробничі лінії, тим самим забезпечуючи найкращу якість продукції, що виготовляється. Завдяки високому професіоналізму нашого персоналу ми з легкістю можемо виконати індивідуальне замовлення навіть найвибагливішого клієнта.

 • Вентилятор 150 ВКО + 1м гофри

  Застосовується для печей моделі Брест 200 та Брест 203. Підключається вентилятор через 1 м гофри і має бути нижчим за рівень топки.

  660 грн
 • Вентилятор Вентс ТТ 150+1м гофри

  Застосовується для печей моделі Брест 350 та Брест 500. Підключається вентилятор через 1 м гофри і має бути нижчим за рівень топки.

  3 900 грн
 • Піч Екожар Комфорт

  Піч Екожар Комфорт - при своїх невеликих габаритах дров'яна піч Екожар Комфорт легко обігріє приміщення до 30 м2. У цій серії опалювальних печей реалізовано процес допалювання вторинних газів, так званий піроліз. Цей процес відбувається в камері допалювання під впливом високих температур і за умови подачі додаткового повітря в цю камеру. Завдяки піролізу виділяється додаткове тепло і таким чином ККД печі збільшується до 91-94%.

  7 500 грн
 • Буржуйка Брест 150 з варильною поверхнею

  Буржуйка Брест 150 з варильною поверхнею - буржуйка з вертикальною топкою призначена для обігріву приміщень площею до 40 м2. Використовується нова, якісна труба діаметром 325 мм, з товщиною сталі 5 мм.

  Поверхню пічки можна розігріти до температури 300-400 градусів, що дозволяє підігрівати або готувати їжу.

  7 700 грн
 • Буржуйка Брест 150 з двома варильними поверхнями

  Буржуйка Брест 150 з двома варильними поверхнями - обігрів повітря відбувається при проходженні його між топкою та зовнішнім кожухом, за рахунок природньої конвекції. Буржуйка призначена для обігріву приміщень площею до 40 м2. Використовується нова, якісна труба діаметром 325 мм, з товщиною сталі 5 мм.

  7 900 грн
 • Піч буржуйка Брест 200 горизонтальна

  Піч буржуйка Брест 200 горизонтальна - ця буржуйка із горизонтальним тепловим патрубком застосовується там, де необхідно відвести тепло від місця її встановлення. Тепле повітря  транспортується або гофрою, або оцинкованими коробами. Така конструкція дозволяє встановити піч в обладнаному для неї невеликому приміщенні, а в приміщення, що опалюється, завести тільки патрубок з теплим повітрям.

  8 300 грн
 • Піч буржуйка Брест 200 вертикальна

  Піч буржуйка Брест 200 вертикальна - у цій моделі один тепловий патрубок, розміщений зверху на зовнішньому кожусі буржуйки. До нижнього патрубка приєднується вентилятор через гофровану алюмінієву трубу, діаметром 150 мм. Повітря, нагріте у просторі між топкою та зовнішнім кожухом, видувається вентилятором через верхній патрубок. Як і для решти наших печей, основним режимом роботи Брест 200 є робота в режимі тління. Перехід у цей режим здійснюється перекриттям шиберних заслінок на кут 45 градусів від відкритого положення.

  8 300 грн
 • Піч буржуйка Брест 203 горизонтальна

  Піч буржуйка Брест 203 горизонтальна - продуктивність печі понад 300 м3/годину, що дозволяє прогрівати площі до 80 м2 і більше (за умови утеплення приміщення).

  Головною відмінністю печі-булер'яну Брест-203 є наявність двох виходів для нагрітого повітря. Завдяки цьому її можна застосувати для одночасного, рівномірного опалення кількох суміжних приміщень. Одне приміщення опалюється безпосередньо самої буржуйкою, а сусідні приміщення від патрубків проводять гофро-трубу. Температура на виході з булер'ян досягає 70-120 градусів.

  8 300 грн
 • Піч буржуйка Брест 203 вертикальна

  Піч буржуйка Брест 203 вертикальна - ця піч з вертикальними тепловими патрубками є найбільш ходовою моделлю серед буржуйок серії Брест. Єдиним обмеженням для її встановлення є обсяг приміщення – 200 м3. Оскільки вихід теплого повітря спрямований вертикально, це дозволяє використовувати буржуйку як звичайний булер'ян без встановлення вентилятора. Завдяки товщині топки 5 мм термін експлуатації печі необмежений. Застосування вентилятора дозволяє підвищити ККД печі до 85% та рівномірно розподілити нагріте повітря по всій площі приміщення.

  8 300 грн
 • Піч Екожар Комфорт Плюс

  Піч Екожар Комфорт Плюс - при своїх невеликих габаритах дров'яна піч Екожар Комфорт легко обігріє приміщення до 30 м2. У цій серії опалювальних печей реалізовано процес допалювання вторинних газів, так званий піроліз. Цей процес відбувається в камері допалювання під впливом високих температур і за умови подачі додаткового повітря в цю камеру. Завдяки піролізу виділяється додаткове тепло і таким чином ККД печі збільшується до 91-94%.

  8 400 грн
 • КВД 200 з водяним контуром

  КВД 200 з водяним контуром - у приміщеннях, де є можливість встановити радіатори опалення, використовують буржуйку з водяним контуром КВД 200. Теплоносієм виступає вода, нагрівання якої відбувається в порожнині між топкою печі та зовнішнім кожухом. Передача прогрітої води від буржуйки до радіаторів здійснюється з допомогою циркуляційного насоса. Для контролю рівня нагрівання води зроблено посадкове місце під градусник. Розмір патрубків для підключення водного контуру - ¾ дюйма і може бути змінений за індивідуальним замовленням.

  9 200 грн
 • Піч буржуйка Брест 203 плюс з вбудованим вентилятором

  Піч буржуйка Брест 203 плюс з вбудованим вентилятором - дана модель буржуйки відрізняється від моделі Брест 203 наявністю вбудованого вентилятора. Вентилятор має продуктивність 205 м3/год.

  Тиск, створюваний даним вентилятором - 240 Па дозволяє продуктивно знімати тепло з камери топки і дозволить передавати нагріте повітря на відстані більше трьох метрів, через гофрорукава. Застосування даного вентилятора дозволяє підвищити ККД печі до 87% та рівномірно розподілити нагріте повітря по всій площі приміщення.

  10 500 грн
 • Піч буржуйка Брест 350 горизонтальна

  Піч буржуйка Брест 350 горизонтальна - для опалення виробничих цехів, великих теплиць, пташників та інших будівель до 150 кв. чи 350 м3 підійде буржуйка Брест 350. Наявність двох виходів теплого повітря дозволяє обігріти відразу кілька приміщень без придбання ще однієї буржуйки. Топка булер'яна має 80 см завдовжки і 42 см у діаметрі, що дозволяє працювати пічці на одній закладці паливного матеріалу до восьми годин. Покриття печі – жаростійка фарба, здатна витримувати температуру до 600 оС.

  14 100 грн
 • Піч буржуйка Брест 350 вертикальна

  Піч буржуйка Брест 350 вертикальна - ця буржуйка була розроблена для приміщень із площею до 150 м2. Конструкція з вертикальними вихідними тепловими патрубками дозволяє встановити піч посередині приміщення, а нагріте повітря рівномірно розподілити по всьому об'єму теплопроводом (гофрою або металевими коробами). Довжина топки становить 800 мм, це дозволяє закладати довгі поліна, тим самим збільшується робота печі з одного завантаження.

  14 100 грн
 • Піч опалювальна DS Modern

  Піч опалювальна DS Modern - відкрийте для себе комфорт та тепло! Нова пічка DS призначена для опалення приміщень площею до 50 м2 та об’ємом 130 м3.

  В дверцята вмонтоване жаростійке скло, яке дозволяє спостерігати за процесом горіння холодними, зимовими вечорами. Керамічний шнур, проклеєний по периметру дверей, забезпечує герметичне закриття печі.

  14 600 грн
 • КВД 350 з водяним контуром

  КВД 350 з водяним контуром - у приміщеннях, де є можливість встановити радіатори опалення, використовують буржуйку з водяним контуром КВД 350. Теплоносієм виступає вода, нагрівання якої відбувається в порожнині між топкою печі та зовнішнім кожухом. Передача прогрітої води від буржуйки до радіаторів здійснюється з допомогою циркуляційного насоса. Для контролю ступеня нагрівання води зроблено посадкове місце під термометр. Розмір патрубків для підключення водного контуру - ¾ дюйма і може бути змінений за індивідуальним замовленням.

  15 000 грн
 • Піч опалювальна DS Classic

  Піч опалювальна DS Classic - відкрийте для себе комфорт та тепло! Нова пічка DS призначена для опалення приміщень площею до 50 м2 та об’ємом 130 м3.

  В дверцята вмонтоване жаростійке скло, яке дозволяє спостерігати за процесом горіння холодними, зимовими вечорами. Керамічний шнур, проклеєний по периметру дверей, забезпечує герметичне закриття печі.

  15 100 грн
 • Піч опалювальна DS Modern + кожух

  Піч опалювальна DS Modern + кожух - відкрийте для себе комфорт та тепло! Нова пічка DS призначена для опалення приміщень площею до  50 м2 та об’ємом 130 м3.

  В дверцята вмонтоване жаростійке скло, яке дозволяє спостерігати за процесом горіння холодними, зимовими вечорами. Керамічний шнур, проклеєний по периметру дверей, забезпечує герметичне закриття печі. 

  15 550 грн
 • Піч буржуйка Брест 350 плюс комплект з вентилятором

  Піч буржуйка Брест 350 плюс комплект з вентилятором - у даній моделі буржуйки реалізовано принцип примусової конвекції. Для цього на піч вже встановлений вентилятор нагнітальний осьового типу з потужністю всього 59 Вт. Незважаючи на невеликі габарити вентилятора, його продуктивність 619 м3/год. Такі характеристики дозволяють рівномірно прогріти приміщення об'ємом до 350 м3 за годину.

  16 500 грн
 • Піч буржуйка Брест 500 горизонтальна

  Піч буржуйка Брест 500 горизонтальна - за необхідності опалення об'ємних ангарів, великих виробничих цехів, складів застосовують буржуйку Брест 500. Товщина сталі камери топки 10 мм при довжині 800 мм і діаметрі 520 мм. Така топка, крім тривалого терміну експлуатації, забезпечує роботу печі на одній закладці до дев'яти годин. Для запобігання вихлопу незгорілих газів у приміщення, на дверцятах, після патрубка забору повітря, встановлений козирок.

  16 800 грн
 • Піч буржуйка Брест 500 вертикальна

  Піч буржуйка Брест 500 вертикальна - дана буржуйка здатна забезпечити температуру в опалювальному приміщенні не нижче +15оС у зимові морози. Завдяки своїм конструктивним особливостям печі Брест перевершують за продуктивністю звичайні булер'яни. У булер'яні повітря прогрівається, проходячи через труби, приварені до топки за рахунок природного теплообміну. Тут же обігрів відбувається по всій площі печі між топкою та кожухом, при цьому теплообмін із приміщенням примусовий, за рахунок вентилятора. Це підвищує продуктивність печі Брест 500 на 20 % порівняно з булер'яном таких же розмірів.


  16 800 грн
 • Піч опалювальна DS Classic з варильною поверхнею + кожух

  Піч опалювальна DS Classic з варильною поверхнею + кожух - відкрийте для себе комфорт та тепло! Нова пічка DS призначена для опалення приміщень площею до 50 м2 та об’ємом 130 м3.

  В дверцята вмонтоване жаростійке скло, яке дозволяє спостерігати за процесом горіння холодними, зимовими вечорами. Керамічний шнур, проклеєний по периметру дверей, забезпечує герметичне закриття печі.

  16 800 грн
 • КВД 500 з водяним контуром

  КВД 500 з водяним контуром - у приміщеннях, де є можливість встановити радіатори опалення, використовують буржуйку з водяним контуром КВД 500. Теплоносієм виступає вода, нагрівання якої відбувається в порожнині між топкою печі та зовнішнім кожухом. Передача прогрітої води від буржуйки до радіаторів здійснюється з допомогою циркуляційного насоса. Для контролю ступеня нагрівання води зроблено посадкове місце під градусником. Розмір патрубків для підключення водного контуру - ¾ дюйма і може бути змінений за індивідуальним замовленням.

  17 700 грн
 • Піч буржуйка Брест 500 плюс комплект із вентилятором

  Піч буржуйка Брест 500 плюс комплект із вентилятором - в даній моделі реалізовано принцип примусової конвекції. Для цього на піч вже встановлений вентилятор нагнітальний осьового типу з потужністю всього 59 Вт. Незважаючи на невеликі габарити вентилятора, його продуктивність 619 м3/год. Такі характеристики дозволяють рівномірно прогріти приміщення об'ємом до 500 м3 за годину.

  18 800 грн

Швидке замовлення