Дзвоніть: 066-785-50-18

Дзвоніть: 097-199-84-79
0 товарів – 0 грн 0
Ваш кошик порожній
Категорії

Marten

Компанія має великий досвід реалізації приватних опалювальних котелень. По ефективності, економічності та довговічності такі котельні значно перевищують застарілі вузли централізованого опалення. Високоекономічні автоматизовані комплекси – це майбутнє систем обігріву.

Автономність роботи, автоматична подача пального, можливість роботи твердопаливних котлів на різному виді палива – безперечні переваги. Це дає можливість залучати для керування роботою системи та обслуговування котлів мінімум персоналу. Це економія ваших коштів. Це компанія Мартен.

 • Твердопаливний котел Marten Base MB-12 12 кВт

  Твердопаливний котел Marten Base MB-12 12 кВт є найпотужнішим з усіх котлів лінійки Marten Base. Він добре підходить для опалення невеликих будівель площею від 40 до 120 м. Ця модель виконана з якісної сталі завтовшки 4 мм, також роботизована зварювання забезпечує надійність зварювального шва. Цей пристрій є надійним та обіцяють високу зносостійкість та тривалість роботи. Термін експлуатації моделі Marten Base MB-12 12 кВт розрахований на 10 років. Для котла підходять основні види палива, такі як вугілля, брикети та дрова. Час згоряння разової норми становить 5-8 годин.

  17 300 грн
 • Твердопаливний котел з варильною поверхнею Marten Base MB-12V 12 кВт

  Твердопаливний котел Marten Base MB-12V 12 кВт із вбудованою варильною поверхнею розрахований на опалення невеликого будинку до 120м. Ця модель твердопаливного котла допомагає не лише опалити приміщення, а й приготувати їжу. Перевагами моделі Base MB-12 є його надійність. Котел виготовлений з 4-міліметрової сталі, а роботизоване зварювання забезпечує якість та практичність зварювального шва. Термін служби моделі Base MB-12V розрахований на 10 років. Вугілля, брикети та дрова є основними видами палива для цього казана. Час згоряння разової норми становить 5-8 годин. Повний збіг із заявленими параметрами гарантують гідравлічні та термодинамічні розрахунки.

  17 600 грн
 • Твердопаливний котел Marten Base MB-15 15 кВт

  Модель твердопаливного котла Marten Base MB-15 15 кВт використовується для обігріву невеликих будівель загальною площею до 150 м. Котел працює на основних видах твердого палива, що підтверджує його функціональність. Побудова казана дозволяє максимально використовувати тепло, яке утворюється після спалювання дози твердого палива. Основними плюсами Base MB-15 є надійність та практичність. Це обладнання виготовлене зі сталі товщиною 4 мм та роботизованого зварювання, що й забезпечує якість зварювального шва.
  Котел пофарбований порошковою фарбою. Цей високоякісний котел із ККД 76% гарантує десятирічну експлуатацію. Основним паливом для котла є вугілля, брикети та дрова. Час згоряння разової норми становить 5-8 годин.

  19 900 грн
 • Твердопаливний котел Marten Base MB-18 18 кВт

  Твердопаливний котел Marten серії Base MB-18 18 кВт - це якісне та просте у використанні обладнання, розроблене за європейськими технологіями. Цей казан здатний обігріти приміщення площею від 60 до 180м. Основним плюсом казана є його надійність. Обладнання виконане з 4-х міліметрової сталі, а роботизоване зварювання забезпечує якість зварювального шва. Цей котел дуже надійний і має тривалу експлуатацію. Термін служби моделі Base MB-12 розрахований на 10 років. Основні види твердого палива, тобто вугілля, дрова та брикети є основним паливом для цього котла. ККД складає 76%. Час згоряння складає 5-8 годин.

  22 900 грн
 • Твердопаливний котел з подвійною варильною поверхнею Marten Base MB-17V 17 кВт

  Твердопаливний котел з подвійною варильною поверхнею Marten Base MB-17V 17 кВт надає відразу дві функції, а саме опалення та приготування їжі. Він є оптимальним рішенням для приміщень від 55 до 170м. Подвійна варильна поверхня допомагає власникам за відсутності газопроводу для плити, а використання електроплит є нераціональним. Основними перевагами моделі моделі Base MB-17V є надійність та практичність.
  Твердопаливний котел виготовлений з якісної сталі 4 мм завтовшки та роботизованого зварювання, яке забезпечує якість зварювального шва. Цей котел є надійним обладнанням та гарантує тривалу експлуатацію. Термін моделі Base MB-12 розрахований на експлуатацію протягом 10 років. Котел працює на таких видах твердого палива, як вугілля, дрова та брикети. ККД - 76%. Час згоряння норми завантаження становить 5-8 годин.

  23 900 грн
 • Твердопаливний котел Marten Praktik MP-12, 12 кВт

  Твердопаливний котел Marten Praktik MP-12 12 кВт використовується для опалення виробничих, нежитлових та житлових приміщень площею 120 м. Керувати котлом можна автоматично (електронний блок Tech та вентилятор) або механічно (регулятор тяги Regulus RT4). Водоохолоджувані безшовні колосники, оптимальні габарити котла та контроль температурного режиму надають котлу максимальну ефективність, якщо в приміщенні обмежені параметри, але високий рівень вимог до опалення.

  25 700 грн
 • Твердопаливний котел Marten Praktik MP-15, 15 кВт

  Твердопаливний котел Marten Praktik MP-15 15 кВт використовується для опалення виробничих, нежитлових та житлових приміщень площею 150 м. Керувати котлом можна автоматично (електронний блок Tech та вентилятор) або механічно (регулятор тяги Regulus RT4). Водоохолоджувані безшовні колосники, оптимальні габарити котла та контроль температурного режиму надають котлу максимальну ефективність, якщо в приміщенні обмежені параметри, але високий рівень вимог до опалення.

  28 400 грн
 • Твердопаливний котел Marten Praktik MP-20, 20 кВт

  Твердопаливний котел Marten Praktik MP-20 20 кВт використовується для опалення виробничих, нежитлових та житлових приміщень площею 200 м. Керувати котлом можна автоматично (електронний блок Tech та вентилятор) або механічно (регулятор тяги Regulus RT4). Водоохолоджувані безшовні колосники, оптимальні габарити котла та контроль температурного режиму надають котлу максимальну ефективність, якщо в приміщенні обмежені параметри, але високий рівень вимог до опалення.

  30 900 грн
 • Твердопаливний котел Marten Praktik MP-25, 25 кВт

  Твердопаливний котел Marten Praktik MP-25 25 кВт використовується для опалення виробничих, нежитлових та житлових приміщень площею 250 м. Керувати котлом можна автоматично (електронний блок Tech та вентилятор) або механічно (регулятор тяги Regulus RT4). Водоохолоджувані безшовні колосники, оптимальні габарити котла та контроль температурного режиму надають котлу максимальну ефективність, якщо в приміщенні обмежені параметри, але високий рівень вимог до опалення.

  32 200 грн
 • Твердопаливний котел Marten Praktik MP-30, 30 кВт

  Твердопаливний котел Marten Praktik MP-30 30 кВт використовується для опалення виробничих, нежитлових та житлових приміщень площею 300 м. Керувати котлом можна автоматично (електронний блок Tech та вентилятор) або механічно (регулятор тяги Regulus RT4). Водоохолоджувані безшовні колосники, оптимальні габарити котла та контроль температурного режиму надають котлу максимальну ефективність, якщо в приміщенні обмежені параметри, але високий рівень вимог до опалення.

  34 600 грн
 • Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-12 12 кВт

  Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-12 12 кВт призначений для опалення житлових приміщень площею до 120 м2. Польський блок керування бренду Tech забезпечує тривалу експлуатацію. Котел покритий порошковою фарбою, а завдяки високій якості зварювального шва пристрій здатний пропрацювати до 15 років. Устаткування функціонує з допомогою основних видів палива: вугілля, брикети, дрова. Розвантажувальна камера великих розмірів забезпечує автономну роботу котла від 8 до 24 годин, залежно від типу палива. Завдяки рухливим колосникам, зола видаляється набагато простіше. Надаємо гарантію на котел - 3 роки.

  36 200 грн
 • Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-17 17 кВт

  Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-17 17 кВт призначений для опалення житлових приміщень площею до 170 м2. Польський блок керування бренду Tech забезпечує тривалу експлуатацію. Котел покритий порошковою фарбою, а завдяки високій якості зварювального шва пристрій здатний пропрацювати до 15 років. Устаткування функціонує з допомогою основних видів палива: вугілля, брикети, дрова. Розвантажувальна камера великих розмірів забезпечує автономну роботу котла від 8 до 24 годин, залежно від типу палива. Завдяки рухливим колосникам, зола видаляється набагато простіше. Надаємо гарантію на котел - 3 роки.

  41 700 грн
 • Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-20 20 кВт

  Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-20 20 кВт призначений для опалення житлових приміщень площею до 200 м2. Польський блок керування бренду Tech забезпечує тривалу експлуатацію. Котел покритий порошковою фарбою, а завдяки високій якості зварювального шва пристрій здатний пропрацювати до 15 років. Устаткування функціонує з допомогою основних видів палива: вугілля, брикети, дрова. Розвантажувальна камера великих розмірів забезпечує автономну роботу котла від 8 до 24 годин, залежно від типу палива. Завдяки рухливим колосникам, зола видаляється набагато простіше. Надаємо гарантію на котел - 3 роки.

  46 100 грн
 • Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-24 24 кВт

  Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-24 24 кВт призначений для опалення житлових приміщень площею до 240 м2. Польський блок керування бренду Tech забезпечує тривалу експлуатацію. Котел покритий порошковою фарбою, а завдяки високій якості зварювального шва пристрій здатний пропрацювати до 15 років. Устаткування функціонує з допомогою основних видів палива: вугілля, брикети, дрова. Розвантажувальна камера великих розмірів забезпечує автономну роботу котла від 8 до 24 годин, залежно від типу палива. Завдяки рухливим колосникам, зола видаляється набагато простіше. Надаємо гарантію на котел - 3 роки.

  50 300 грн
 • Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-33 33 кВт

  Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-33 33 кВт призначений для опалення житлових приміщень площею до 330 м2. Польський блок керування бренду Tech забезпечує тривалу експлуатацію. Котел покритий порошковою фарбою, а завдяки високій якості зварювального шва пристрій здатний пропрацювати до 15 років. Устаткування функціонує з допомогою основних видів палива: вугілля, брикети, дрова. Розвантажувальна камера великих розмірів забезпечує автономну роботу котла від 8 до 24 годин, залежно від типу палива. Завдяки рухливим колосникам, зола видаляється набагато простіше. Надаємо гарантію на котел - 3 роки.

  55 100 грн
 • Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-40 40 кВт

  Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-40 40 кВт призначений для опалення житлових приміщень площею до 400 м2. Польський блок керування бренду Tech забезпечує тривалу експлуатацію. Котел покритий порошковою фарбою, а завдяки високій якості зварювального шва пристрій здатний пропрацювати до 15 років. Устаткування функціонує з допомогою основних видів палива: вугілля, брикети, дрова. Розвантажувальна камера великих розмірів забезпечує автономну роботу котла від 8 до 24 годин, залежно від типу палива. Завдяки рухливим колосникам, зола видаляється набагато простіше. Надаємо гарантію на котел - 3 роки.

  61 300 грн
 • Котел длительного горения Marten Comfort MC-50 50 кВт

  Котел длительного горения является оптимальным выбором для отопления бытовых помещений общей площадью до 500 м2. Большая загрузочная камера и автоматическая система управления позволяет проработать устройству автономно от 8 до 24 часов (в зависимости от топлива). Применяется такое топливо: дрова, уголь, топливные брикеты. Изготовлен из высококачественной стали, что обеспечивает хороший уровень КПД (85%). Покрыт порошковой краской, высокое качество сварочного шва обещает продолжительный срок эксплуатации (до 15 лет). Предоставляем гарантию на котел — 3 года.

  73 500 грн
 • Пелетний котел Marten Comfort Pellet MC-20P 20 кВт

  Пелетний котел Marten Comfort Pellet MC-20P 20 кВт - надійний твердопаливний котел для обігріву приміщень площею до 200 м2.

  104 200 грн
 • Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-80 80 кВт

  Котел тривалого горіння Marten Comfort MC-80 80 кВт призначений для опалення житлових приміщень площею до 800 м2. Польський блок керування бренду Tech забезпечує тривалу експлуатацію. Котел покритий порошковою фарбою, а завдяки високій якості зварювального шва пристрій здатний пропрацювати до 15 років. Устаткування функціонує з допомогою основних видів палива: вугілля, брикети, дрова. Розвантажувальна камера великих розмірів забезпечує автономну роботу котла від 8 до 24 годин, залежно від типу палива. Завдяки рухливим колосникам, зола видаляється набагато простіше. Надаємо гарантію на котел - 3 роки.

  106 500 грн
 • Пелетний котел Marten Comfort Pellet MC-30P 30 кВт

  Пелетний котел Marten Comfort Pellet MC-15P 30 кВт - надійний твердопаливний котел для обігріву приміщень площею до 300 м2.

  116 400 грн
 • Пелетний котел Marten Comfort Pellet MC-40P 40 кВт

  Пелетний котел Marten Comfort Pellet MC-40P 40 кВт від авторитетного заводу потужністю 40 кВт. Збалансоване рішення на межі між домашнім котлом та опалювальним обладнанням для виробництва. Легко обігріє будинок або садибу площею до 400 м2. Виготовлений котел Мартен із міцних сталевих листів завтовшки 5мм.

  128 600 грн
 • Пелетний котел Marten Comfort Pellet MC-50P 50 кВт

  Marten Comfort Pellet MC-50P потужністю 50 кВт – це котли з автоматичною подачею палива. Вони використовують для опалення приміщень площею до 500 м2. Основними видами палива є деревна пеллета та пеллети з лушпиння соняшника.

  147 000 грн
 • Твердопаливний котел Marten Industrial-T MIT-100 95 кВт

  Твердопаливний котел Marten Industrial-T MIT-100 95 кВт функціонує з урахуванням різних видів твердого палива (дрова, антрацит, паливні брикети). Розвантажувальні камери збільшеного розміру у складі з автоматикою TM TECH дозволяють досягти максимально тривалого функціонування автономно. Повітря подається в камеру згоряння та функціонує за допомогою циркуляційного насоса. Пристрій обіцяє високий рівень ККД (до 86%). Призначений для приміщень до 1000 м2, що широко застосовується як у побутових, так і складських приміщеннях. Завдяки бойлерам непрямого нагріву є можливість підігріву води. Модель виготовлена із жаростійкої сталі, покрита порошковою фарбою, що гарантує високу якість виробу. Гарантія – 3 роки.

  153 100 грн
 • Твердопаливний котел Marten Industrial-T MIT-150 150 кВт

  Твердопаливний котел Marten Industrial-T MIT-150 150 кВт здатний обігріти приміщення до 1500 м2 (приватні будинки, промислові приміщення, цехи, склади). Функціонує за допомогою будь-яких видів твердого палива (дрова, антрацит, брикети паливні). Відрізняється великою камерою для завантаження палива, виготовлений із жаростійкої сталі, покритий порошковою фарбою, що гарантує тривалий автономний обігрів. Завдяки автоматиці TM TECH повітря подається до камери згоряння та працює за допомогою циркуляційного насоса. Має високий ККД (до 86%). Надаємо гарантію на 3 роки.

  201 700 грн

Швидке замовлення